Sıfır Kapalı Kutu Televizyon Alanlar
Çağrı Merkezi
Whatsapp GSM Numarası
Hemen Arayın

SIKÇA SORULANLAR

Daha önce ikinci el sıfır televizyon satmamış nakite çevirmemiş olan müşterilerimizin aklına takılan ve bizlere yöneltilen en çok sorulan sorular ile ilgili bir soru cevap hazırladık.

1Televizyonlarınızı Nasıl Alıyoruz ?
ikinci el televizyon ve sıfır kapalı kutu televizyonlarınızı adresinizi verdikten sonra maksimum 45 dakika içerisinde bulunduğunuz bölgeye geliyor nakit olarak satın alıyoruz.
1Televizyon Alırken Belirlediğiniz Marka Model Varmı ?
İkinci el ve sıfır televizyon alımında marka sınırımız yok ancak çalışır durumda ve yeni model televizyonlarınızı tercih etmekteyiz. Eski Lcd ve Tüplü televizyonlarınızı satın almıyoruz.
1Televizyon Alımında Fiyat Nasıl Belirleniyor ?
ikinci el ve sıfır televizyon alım sürecinde fiyat prosüdürü firmamamızın belirlediği kritelere göre değişmektedir,Satacağınız televizyonun kumandası ve ayağı olup olmadığı temizlik durumuna göre değişmektedir.
1Nerelerden İkinci El Televizyon Alıyorsunuz ?
Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası fark etmeksizin İstanbul’un tüm ilçelerine ve mahallelerine haftanın 7 günü 09:00 — 22:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.
1Ödemeyi Nasıl Yapıyorsunuz ?
İkinci el ve sıfır olarak satın aldığımız televizyonlarınız için teslimat anında nakit ve banka hesabınıza anında ödeme yapıyoruz.
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim
Powered by